Vánoce jsou svátky plné pohody, klidu, pohádek a rodinných sešlostí, ke kterým bezpochyby patří dobré pití a jídlo. To pro všechny hospodyňky znamená několikadenní maraton v kuchyni při přípravě vánočního cukroví, salátu a dalších dobrot. S rychlou přípravou dobrot jim nejvíce pomohou výkonní kuchyňští pomocníci. Díky nim bude hnětení těsta, šlehání krémů a polev či vážení všech ingrediencí otázka jen několika minut. Pokud je ve vašem okolní někdo, pro koho je vaření a příprava hostin koníčkem, jistě ocení tento stylový a zároveň praktický dárek pod stromečkem více než ponožky. 

Vzhledem k tomu, že v kuchyni se kreativitě meze nekladou, připravila si značka Sencor u vybraných produktů hned celou škálu barevných provedení.

Kuchyňský robot Sencor STM 301X

Kuchyňský robot Sencor STM 301X je díky nerezové míse o objemu 4 l ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky či pěny. Dokáže zpracovat 1,6 kg těsta a ušlehat až 8 vaječných bílků. Dokonalé promíchání ingrediencí je garantováno planetárním systémem hnětení, míchání a šlehání. Velkou výhodou je i pulzní režim, který umožňuje krátkodobý maximální výkon. Pro běžnou práci si uživatel může vybírat z šesti rychlostí.  Robot disponuje třemi výměnnými nástavci – hnětacím hákem, míchací metlou a šlehací balónovou metlou. Pro jednoduchou manipulaci je kuchyňský pomocník vybaven bajonetovým systém uchycení nástavců, který umožňuje jejich rychlé sestavení i výměnu. Vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce.

Moderní design je navíc podpořen barevnou škálou bílé, zelené, modré, oranžové, fialové, červené, tyrkysové a růžové barvy.

Doporučená prodejní cena kuchyňského robotu Sencor  STM 301X je 2999 Kč včetně DPH.

Další technické údaje:

Příkon: 450 W
Délka přívodního kabelu: 1 m
Rozměry s mísou (šířka x hloubka x výška): 362 x 213 x 305 mm
Rozměry bez mísy (šířka x hloubka x výška): 362 x 187 x 305 mm
Rozměry mísy (průměr x výška): 213 x 154 mm
Hmotnost (včetně mísy a všech nástavců): 4,4 kg
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

 

Tyčový mixér Sencor SHB 332X

Tyčový mixér Sencor SHB 332X je díky ergonomicky tvarované rukojeti, tichému DC motoru s redukcí vibrací a dvěma rychlostmi s funkcí TURBO nejen do ruky příjemným, ale také výkonným kuchyňským pomocníkem. Jeho předností je okamžité zrychlení, ale také plynulá regulace rychlosti pro jemný start. Tak zabráníte mixované hmotě, aby se rozstříkla do všech stran. Samozřejmostí je i nerezový sekací nůž, který efektivně rozmixuje všechny suroviny. K příslušenství patří mixovací nádobka o objemu 500 ml, sloužící zároveň jako odměrka.

Tyčový mixér je vyveden hned v celé paletě barev tak, aby zapadl do každé kuchyně. Vybrat si můžete z  modré, zelené, růžové, oranžové, bílé, fialové, žluté a tyrkysové barvy.

Doporučená prodejní cena tyčového mixéru Sencor SHB 332X je 399 Kč včetně DPH.

Další technické údaje:

Příkon: 400 W

Délka přívodního kabelu: 1,2 m
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 63 x 63 x 382 mm
Hmotnost: 610 g
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

 

Tyčový mixér Sencor SHB 436X

Tyčový mixér Sencor SHB 436X se vyznačuje širokým příslušenstvím – tyč s břitem lze nahradit sekacím nástavcem v podobě praktické misky o objemu 500 ml. Díky dalšímu nástavci, šlehací metle, se z mixéru stane efektivní šlehač. Mixovat se dá i ve vysoké 800ml nádobě.

Mixér pohání tichý a současně výkonný motor o příkonu 800 W. Otočný ovladač sloužící k optimalizaci otáček je umístěn nad rukojetí a rychlost se dá plynule regulovat i během zpracování potravin. Kteroukoliv z ponorných částí mixéru lze umýt v myčce.

Doporučená prodejní cena mixéru Sencor SHB 436X je 999 Kč včetně DPH.

Další technické údaje

Délka přívodního kabelu: 1,2 m
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 68 x 68 x 400 mm
Hmotnost: 930

 

Kuchyňská váha Sencor SKS 502X

Tato kuchyňská váha má ultra tenký design (výška 16 mm) a je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla.  Skleněný povrch zaručuje snadnou a hygienickou údržbu. Váha je vybavena velkým LCD displejem a ovládá se dotykovými senzory. Váha disponuje 4 senzory pro vyšší přesnost vážení a rozlišením 1 g. Praktická je funkce nulování hmotnosti nádoby a funkce postupného dovažování. Na váze je možné zvolit si jednotky (g/ml). Užitečná je indikace slabé baterie a přetížení. Váha má váživost do 5 kg.

Po 60 sekundách nečinnosti se váha automaticky vypne. Váha je rovněž k dispozici v devíti barevných provedeních.

Dodávané příslušenství: 1 x 3V lithiová baterie (CR 2032)

Doporučená prodejní cena kuchyňské váhy Sencor SKS 502X je 299 Kč včetně DPH.

O značce Sencor:

Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, jedním z hlavních distributorů produktů Aiwa. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.

Od samého počátku bylo hlavním posláním značky Sencor nabízet designové produkty, které splňují vysoké nároky zákazníků. V současnosti je sortiment Sencor zastoupen celkem v 6 skupinách: spotřební elektronika, potřeby pro domácnost, autoelektronika, výrobky pro zdraví a krásu, kuchyňské spotřebiče a kancelářská technika. Díky svěžímu vzhledu, dokonalé funkčnosti a kombinaci kvalitních materiálů a výrobních postupů přináší Sencor přesně to, co očekáváte. Užijte si zábavu, usnadněte si práci. Let´s live!

Be Sociable, Share!