Značka ručně a s láskou vyráběných tašek BREE ví, že ženy chtějí vypadat elegantně a stylově i při práci a proto přichází s dokonalou business kabelkou Chicago 3 a doplňky řady Boston v podobě peněženky, pouzdra na tablet a obalu na poznámkový blok.

Kabelka Chicago 3 je vyrobena z vysoce funkční a poddajné nánosované hovězí kůže. Uvnitř perfektně organizovaná, taková malá přenosná kancelář. Taška je rozdělena na tři komory, dvě z nich jsou na zip, ta prostřední na magnet. Taška má dvě držadla, pokud ji chcete nosit v ruce nebo nastavitelný ramenní popruh, pokud potřebujete ruce uvolnit. Uvnitř najdeme kapsu na mobil, otevřenou kapsu a klíčenku. Jedna komora kabelky je polstrovaná, pro bezpečné přenášení vašeho iPadu. Velmi praktické jsou ochranné nožičky ze spodu kabelky, nemusíte proto při jednáních řešit, kam s ní a jednoduše si ji položíte na zem, vedle svého místa.

Kabelku Chicago 3 perfektně doplní peněženka Boston 128, která je vyrobena z měkké hovězí kůže a nošením získává jen na charakteru. Je prostorná a dokonale přehledná. Uvnitř má přihrádky jak otevřené, tak na zip. Dále osm přihrádek na platební karty a dvě další na průkaz.

V případě, že si budete chtít přečíst maily nebo se podívat, co se ve světě událo nového, podíváte se do svého tabletu, který je uložen v elegantním pouzdru z robustní hladké hovězí kůže, Boston 219. Navíc v něm najdete tři menší a dvě větší otevřené přihrádky a dvě poutka na tužky. Kdo dává přednost klasickým zápiskům, může využít obal na blok, vyrobený taktéž z poddajné hladké hovězí kůže, Boston 220. Vašemu bloku či knížce propůjčí velmi hodnotný vzhled. Má silný gumový pásek uvnitř s kapsou na zastrkávání. Jsou zde i tři otevřené přihrádky a poutko na tužku.

Kabelka Chicago 3 je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních, od klasické černé, přes tmavě hnědou až po elegantní šedou a výraznější šedo/modrou kombinaci. Doplňky Boston si můžeme pořídit v černé a šedo-modré barevné variantě. Kabelka BREE Chicago 3 doplněná o řadu Boston je určená ženám, které jsou pevně zakotvené v businessu a přesto neztrácí nic ze své  ženskosti a elegance. Jsou silné a chytré, nebojí se být středem pozornosti, protože ví, že na to mají. A tašky BREE jsou jim partnerem, na kterého se mohou spolehnout.

Tašky Bree myslí na všechno a není s nimi nuda! Be BREE!

Tašky BREE pro ženy a muže, ručně vyráběné, s tradicí 45 let, kvalita bez kompromisů, dokonalé zpracování, funkčnost a jednoduchý nadčasový design – tak by se dala značka BREE, která právě vstupuje na český trh, jednoduše charakterizovat. 

Sdílej:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Bookmarky.cz
  • Jaggni to!
  • Linkuj.cz!
  • MojeLinky.sk
  • MySpace
  • Pozrisi.sk
  • Top Články.cz
  • Twitter