Ochrana pokožky v létě je extrémně důležitá. Naštěstí je čím dál pohodlnější – tuhé krémy, které se nedaly roztírat a lepily, jsou ty tam. Značka Rituals nabízí nelepivé oleje, krémy a mléka na opalování, které se do pokožky rychle vstřebávají. Výborně ji chrání proti předčasnému stárnutí, které způsobují UVA a UVB paprsky. Navíc podporují zlatavé opálení. A aby toho nebylo málo, jsou obohacené o minerální filtry a silné antioxidanty z bílého čaje, vitamínu E a ginko biloby.

Vybrat si můžete z faktorů 20, 30 a 50. „Dvacítka“ vám bude stačit na ranní cestu do práce, ale na dovolenou určitě přibalte i faktor 50. Po pobytu na slunci se pak nezapomeňte natřít mlékem po opalování. To obsahuje 30 % aloe vera, které pokožku krásně ochladí.

S péčí po opalování vám pomůže i limitovaná edice The Ritual of Karma, která byla vytvořena speciálně na léto. Začít můžete už při mytí ve sprše speciálním olejem, který se mění v hedvábně jemnou pěnu. Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk pomocí Karma Body Scrubu vám zase zajistí intenzivnější a rovnoměrnější opálení. Tělový krém ze stejné řady obsahuje jemné třpytky, které opálení krásně zvýrazní. Edice The Ritual of Karma voní po lotusu a bergamotu, jejichž vůni budete mít díky kolekci The Rituals of Karma, spojenou se slunečným počasím.

Aktuální ceny vybraných produktů:

NOVINKA – 30 Sun Protection Body Oil – Olej na opalování SPF 30 150 ml – 495 Kč

NOVINKA – Self Tanning Body Lotion – Samoopalovací krém 125 ml – 420 Kč

NOVINKA – Sun Protection Hair Spray – Ochranný sprej na vlasy 100 ml – 420 Kč

Aftersun Hydrating Lotion Hammam Mint – Hydratační mléko po opalování 200 ml – 380 Kč

50 Sun Protection Face Cream – Krém na opalování na obličej SPF 50 50 ml – 450 Kč

20 Sun Protection Milky Spray – Mléko na opalování ve spreji SPF 20 200 ml – 530 Kč

NOVINKA – The Ritual of Karma Shower Oil – Sprchový olej 200 ml – 250 Kč

NOVINKA – The Ritual of Karma Body Scrub – Tělový peeling 375 g – 570 Kč

NOVINKA – The Ritual of Karma Shimmer Body Cream – Zvláčňující a zpevňující tělový krém 200 ml – 490 Kč

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu novinky@rituals.cz.

Be Sociable, Share!