Energetická společnost E.ON poskytuje svým zákazníkům slevu až 4 000 Kč na nákup nového elektrokola. Nabídka se vztahuje na všechny dostupné typy elektrokol značky Lectron 2015. Prvním 50 zájemcům E.ON věnuje také cyklistickou výbavu v hodnotě 1 000 Kč.

Zvýhodněná cena platí na elektrická kola značky Lectron s elektrickým asistovaným pohonem. Tato kola se vyznačují dlouhým dojezdem, nízkou hmotností, použitím značkových komponent a v neposlední řadě též moderním designem. „Výše slevy činí dle typu modelu až 4 000 korun, pro prvních 50 zákazníků jsme navíc přichystali dárek v podobě cyklovýbavy v hodnotě 1 000 korun,“ říká Roman Tušl ze společnosti E.ON Energie a.s.

Sleva platí na území celé České republiky a není časově omezena. „Slevu je možné uplatnit v celkem 11 prodejnách v České republice a platí na všechny typy elektrokol Lectron – městská, trekingová, skládací i horská,“ dodává Roman Tušl s tím, že slevový kupón si mohou lidé bezplatně vygenerovat na stránce www.ekobonus.cz.

Společnost E.ON aktuálně poskytuje svým zákazníkům široké množství slev na nákup úsporných spotřebičů. Levněji lze díky tomu pořídit nejen sušičku nebo pračku, ale také systémy pro vytápění (elektrické i plynové kotle), bojlery, klimatizace a další produkty. V oblasti alternativní dopravy pak společnost nabízí slevu na pořízení nového nebo ojetého vozu na stlačený zemní plyn CNG.

O společnosti E.ON Energie a.s.

Energetická společnost E.ON působí na českém trhu od roku 1998 a je významným dodavatelem energií českým zákazníkům. Aktuálně dodává elektřinu celkem 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 220 000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Jako významný dodavatel elektřiny a zemního plynu cítí energetická společnost E.ON velkou odpovědnost nejen za spolehlivé dodávky energie a kvalitní služby zákazníkům, ale také za životní prostředí kolem nás. Svým zákazníkům proto přináší řadu informací a služeb, které pomáhají šetřit přírodu a snižovat jejich spotřebu energií. Více informací o těchto aktivitách je možné najít na stránkách programu EkoBonus.cz na adrese www.ekobonus.cz

Be Sociable, Share!