Luxusní jako Armani, spolehlivý jako Hugo Boss, trendy jako Fossil a naprosto mužný jako Ferrari. To jsou tváře nejen sportovní ikony Jaromíra Jágra a doplňků Klenoty Aurum, které ho ozdobily pro nejnovější kampaň společnosti Klenoty Aurum se sloganem „Náš klenot.“ Styling doladily šperky Diesel s motivem psích známek, kříž z oceli Emporio Armani a trendy troj-náramek Fossil z pravé kůže.

Jágr je na fotografiích skutečně sexy, působí navíc jako profesionální model. Jaký to je pro Jaromíra pocit, že je Čechy a Slováky vnímán jako klenot?

Všechno má své pro a proti. Záleží na situaci. Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš něco, čeho si lidé váží.“

Fotografem kampaně byl přední slovenský módní fotograf Braňo Šimončík. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem.

Všichni jsme byli překvapení, jak byl Jaromír Jágr v roli modela naprosto přirozený,“ říká Tereza Kupcová, marketingová manažerka společnosti Klenoty Aurum.

Jágr byl tak nejambicióznější volbou pro novou kampaň, ve kterých se předtím objevily topmodelky.

Zde je ochutnávka hodinek, které měl Jágr v kampani na sobě :

  • Luxusní Louis Erard
  • Sportovní a prověřený Hugo Boss Black
  • Luxusně působící Emporio Armani s dvoubarevným pouzdrem
  • Neotřelý Fossil s béžovým koženým řemínkem
  • Scuderia Ferrari se třemi subciferníky.

Protože právě Ferrari jsou ztělesněním mužské energie, přesně jako Jaromír Jágr. Modely hodinek i šperků zakoupíte v síti prodejen a eshopu Klenoty Aurum.

www.klenotyaurum.cz

Be Sociable, Share!