Je vaše kuchyně mdlá a bez nápadu? Chcete jí dodat trochu nového náboje, přesto na rekonstrukci nemáte dostatek financí? Nezoufejte! S módními barevnými spotřebiči bude i starší kuchyňská linka vypadat jako z předních stran interiérových magazínů. Kromě barevných pomocníků můžete místnosti dodat nový vzhled i několika dalšími triky, které nestojí skoro nic.

Hrajte si s textilem

Pokud máte kuchyňskou linku propojenou i s jídelnou, pohrajte si s textilem. Zvolte nejlépe jednu až dvě barvy, do které budete interiér ladit, jedině tak bude působit celistvě a čistě. Polštářky na židlích ve stejných barvách jako prostírání budou skvěle korespondovat například s malým koberečkem u kuchyňské linky, který bude také tón v tónu.

V hlavní roli barvy

Světlejší barvy jak na stěnách, tak dvířkách linky dodají pocitu vzdušnosti a svěžesti. Pokud se však nechcete držet tzv. u zdi, vsaďte na stále populární tapetování. Stačí vyzdobit jen jednu část menší zdi, a rázem bude celý interiér působit moderně a mladistvě. Nebojte se geometrických vzorů a kombinace černé a bílé.

Krása se skrývá v maličkostech

Málo kdo ví, že výměna úchytek u dvířek kuchyňské linky může hrát velkou roli v celkovém dojmu designové proměny. Sehnat se dají za pár korun a možností je nespočet. Od kovových přes plastové až po gumové. Fantazii se meze nekladou, proto neváhejte i skrze drobnosti dodat kuchyni originalitu.

Designové spotřebiče

Až se budete příště porozhlížet po novém mixéru či varné konvici, zapomeňte na nudnou bílou. Zkuste jít době naproti skrze moderní retro barevné pomocníky, které vyrábí například značka Sencor. Jejich pastelová kolekce vám zvedne náladu, kdykoliv se rozhodnete spotřebič použít. Zároveň už si nemusíte dělat starosti s tím, kam přístroj po dokončení jeho práce uklidíte. Váš nový kuchyňský robot, topinkovač či váha budou totiž svým vzhledem skvěle dotvářet váš nový šmrncovní interiér.

Pusťte si domů světlo

Protože venku je sluníčka čím dál méně, je právě teď ta nejlepší doba prosvětlit si co nejvíce svůj domov. Dejte proto sbohem závěsům. Těžké a mohutné textilie hůře propouští to málo sluníčka, co k vám zvenčí prozařuje. Proto si důkladně umyjte okna i rámy a vsaďte pouze na jednoduché textilní rolety, které večer jednoduše stáhnete.

Kuchyňské spotřebiče Sencor jako módní doplňky:

Kuchyňský robot Sencor STM 48RS

Kuchyňský robot Sencor STM 48RS je ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky či pěny. Vyniká nepřehlédnutelným robustním celokovovým tělem s kovovými převody. Díky nerezové míse o objemu 4,5 l má kapacitu pro přípravu až 1,5 kg těsta, může šlehat až 8 vaječných bílků. A hlavně díky speciálnímu tvaru a konstrukci šlehací balónové metly bude pěna z bílků vždy jemně nadýchaná. Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zajišťuje řadu výhod oproti jiným systémům: bezezbytkové promíchání obsahu mísy, nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky, umožňuje zpracování 100% obsahu mísy a garantuje dokonalé promíchání ingrediencí. Kuchyňský robot Sencor navíc nabízí bohatou škálu příslušenství pro jeho široké využití. Robot disponuje osmi rychlostmi pro dokonalou přípravu široké škály pokrmů, regulací rychlosti otáček pro nastavení optimální rychlosti, výkyvným ramenem pro snadnou manipulaci a pohodlnější výměnu nástavců, aretační pojistkou v horní poloze výkyvného ramene i pojistkou tepelnou proti přehřátí. Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu. Díky pulznímu režimu je možné krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon. Vyjímatelnou nerezovou mísu a příslušenství je možno mýt v myčce. A samozřejmostí jsou i protiskluzové nožky, zabraňující pohybu robotu při používání.

V neposlední řadě značnou výhodou robota je i 6letá záruka na motor a jeho provedení v devíti pastelových barvách.

Doporučená prodejní cena kuchyňského robotu Sencor  STM 48RS je 6 999 Kč včetně DPH.

Kuchyňská váha Sencor SKS 37GG

Usnadněte si vaření s novou kuchyňskou vahou Sencor SKS 37GG. Díky dotykovým senzorům je velmi jednoduchá na ovládání a déle vydrží. Kromě stylového akrylového designu nabízí dokonalou funkčnost. Velký podsvícený LCD displej zobrazuje váhu  s přesností na 1 gram, disponuje funkcí postupného dovažování a vynulování (TARE), dále zde najdete možnost přepínání jednotek US/EU a váhu/objem. Přesnost vážení zaručují 4 vysoce citlivé senzory. Váživost je do 5 kg. Celkový dojem jen umocní praktičnost produktu; váha je tenká, ergonomická a snadno omyvatelná – povrch je plastový a shora navíc voděodolný, takže se lehce udržuje čistý. Po 60 sekundách nečinnosti se váha vypne.  Balení obsahuje i baterie, takže je ihned k použití.

Doporučená prodejní cena kuchyňské váhy Sencor  SKS 37GG je 399 Kč včetně DPH.

Tyčový mixér Sencor SHB 32BL

SHB 32BL příjemně padne do ruky díky ergonomicky tvarované rukojeti, jejíž průměr je pouhých 4,2 cm, čímž se přístroj stává nejtenčím tyčovým mixérem na trhu. Pohodlné užívání zajišťuje také extra tichý 400 W DC motor s redukcí vibrací. Praktická je plynulá regulace rychlosti pro jemný start, která snižuje riziko rozstřiku při mixování. K příslušenství patří mixovací nádobka o objemu 500 ml, která zároveň slouží jako odměrka. Tyčový mixér Sencor disponuje bajonetovým mechanismem pro snadné odejmutí mixovacího nástavce, nerezovým sekacím nožem vhodným i pro sekání tvrdých ořechů, nerezovým nástavcem použitelným i pro mixování horkých pokrmů a voděodolným spínačem rychlostí. Samozřejmostí je i bezpečností pojistka, která zabrání nechtěnému spuštění dítětem a dvojitá ochrana elektrických částí proti kontaktu s vodou. Výrobce si je jist kvalitou svých výrobků, proto na motor tyčového mixéru Sencor poskytuje záruku 6 let. Tento všestranný pomocník se vyrábí až v devíti pastelových barevných kombinacích.

Doporučená prodejní cena tyčového mixéru Sencor SHB 32BL je 799 Kč včetně DPH.

Topinkovač Sencor STS 34RD

Rána už nikdy nebudou nudná s barevnými topinkovači značky Sencor. Přístroj díky dvěma otvorům rychle opeče dva tousty naráz a díky funkci automatického centrování pro rovnoměrný ohřev je vhodný pro přípravu tenkých i silných toustů. Praktická je funkce opakovaného ohřevu se světelnou indikací, díky které bude vaše snídaně vždy lahodně křupavá. Kromě ohřevu je možné pečivo i rozmrazovat, a tak bude vždy čerstvé a delikátní. Intenzitu opečení lze nastavit až na šest stupňů a to díky elektronickému časovači, který zároveň zajišťuje okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času. Topinkovač Sencor STS43RD disponuje funkcí High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečiva a automatickým vysunutím topinek a vypnutím po ukončení opékání či rozmrazování. Přístroj se snadno čistí a to díky praktické výsuvné misce na drobky. Zajištěna je i bezpečnost – vnější plášť je tepelně izolovaný a tak je přístroj při provozu na dotek chladný a samozřejmostí jsou i protiskluzové nožky.

Doporučená prodejní cena topinkovače Sencor SHB 34RD  je 699 Kč včetně DPH.

Rychlovarná konvice Sencor SWK 330R

 

Rychlovarná konvice Sencor SWK 330R vyniká kromě propracovaného vzhledu a provedení v devíti pastelových barvách i vyjímatelným a omyvatelným extra jemným filtrem pro zachycení nečistot a usazenin. Praktické je snadné otevírání víka stisknutím tlačítka v horní části rukojeti, oboustranný vodoznak s modrým podsvícením a speciálně designovaná výlevka proti odkapávání (Anti-Drip). Konvice má objem 1,5 l a její topné dno je z kvalitní nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou. Rychlovarná konvice Sencor SWK 330R se mimo jiné pyšní propracovaným bezpečnostním jištěním. Jakým je: ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody, automatické vypnutí při sejmutí z podstavce, automatické vypnutí po dosažení bodu varu a bezpečnostní zajištění víka v uzavřené poloze.

Doporučená prodejní cena topinkovače Sencor SHB 34RD  je 599 Kč včetně DPH.

O značce Sencor:

Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, jedním z hlavních distributorů produktů Aiwa. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.

Od samého počátku bylo hlavním posláním značky Sencor nabízet designové produkty, které splňují vysoké nároky zákazníků. V současnosti je sortiment Sencor zastoupen celkem v 6 skupinách: spotřební elektronika, potřeby pro domácnost, autoelektronika, výrobky pro zdraví a krásu, kuchyňské spotřebiče a kancelářská technika. Díky svěžímu vzhledu, dokonalé funkčnosti a kombinaci kvalitních materiálů a výrobních postupů přináší Sencor přesně to, co očekáváte. Užijte si zábavu, usnadněte si práci. Let´s live!

Be Sociable, Share!