Značka, která se nebojí přiznat, že je zaměřena na ženy. Moderní, současné, schopné, ale stále ženy. Značka, jejíž design je inspirovaný New Yorkem. To je DKNY a její úchvatná řada hodinek, které přinášejí Klenoty Aurum.

DKNY nabízí energii a ducha New Yorku: je mezinárodní, eklektická, zábavná, rychlá, ale přitom skutečná. DKNY řeší životní potřeby lidí z masa a kostí. Může se nosit do práce, o víkendu, na cvičení a vždy bude patřičná. S DKNY si můžete být jistí, ať už jste v jakékoli kůži.

Nová kolekce zahrnuje skvělé kousky černých hodinek, které jsou variacemi osvědčených stylů, v barvě, která je vždycky šik a která je vždy součástí návrhů světoznámé návrhářky. Černou verzi má Beekman, Chambers s klasickým náramkem a především Chambers s řetězovým náramkem, který je jedním z nejstylovějších doplňků sezóny.

Robustní a zároveň elegantní, s klasickými liniemi a čistým vzhledem ciferníku, ale především úžasným řetězovým náramkem, který z černých hodinek dělá určující prvek stylu. Jako samo město New York– je stylem samo o sobě. Chambers jsou z leštěné nerezové oceli s černou povrchovou úpravou. Nyní k dostání v Klenotech Aurum.

Be Sociable, Share!