Pokud rádi sledujete zahraniční blogy o bydlení, listujete časopisy a inspirujete se třeba na Pinterestu, určitě máte často chuť něco doma změnit. Jenže k tomu často potřebujete pomocnou ruku, vrtačku nebo si nejste jistí, jak byste v budoucnu vyvrtanou díru maskovali. Pro všechny nerozhodné kutily, kteří nejsou vybaveni všemožným nářadím, má dokonalé řešení internetový obchod Blomus.

Nabízí montážní sadu na stěnu bez vrtání 2FIX, se kterou můžete kompletně změnit svoji koupelnu. Lepidlo lze použít k řadám doplňků Areo, Duo a Primo.

Mezi těmi najdete stylové dávkovače na mýdlo, které můžete nalepit do sprchového koutu, k vaně nebo umyvadlu. U umyvadla je dávkovač obzvlášť praktický, protože ušetří odkládací plochu třeba pro oblíbený parfém. S lepidlem 2FIX přilepíte i nástěnné kosmetické zrcadlo, takže se k němu nebudete muset nikam shýbat nebo natahovat. Nalepíte si ho tak, aby vám přesně vyhovovalo. To stejné platí i pro poličky ve sprchovém koutě. Nalepte je tak, aby bylo co nejsnadnější podat si mýdlo, šampon nebo kondicionér. Poličky si samozřejmě můžete nalepit i mimo sprchový kout a položit na ně ručníky nebo svíčky, které zútulní atmosféru.

Vlhké ručníky pak určitě pověste na přilepené háčky nebo držáky, aby mohly hezky proschnout. A kdyby se vám doplňky omrzely? Odstranění i začištění stop po připevnění je velice jednoduché, stěny se totiž lepidlem nijak neporušují.

Na stránkách www.blomus.cz najdete kompletní seznam doplňků, se kterými jde lepidlo použít, tak se podívejte. Nebo se zajeďte pokochat do showroomu Concept Store Karlín v Praze.

Be Sociable, Share!