Ještě před nedávnem pokrýval vrcholy Králického Sněžníku sníh a již nyní si tam můžete naplánovat nejlepší letní dovolenou! V Relax & sport resortu Dolní Morava vás čekají nekonečné možnosti aktivního odpočinku.

Neuvěřitelným zážitkem pro celou rodinu určitě bude nově otevřená Stezka v oblacích. Dřevěná stavba dosáhne výšky 55 metrů. Ty si nahoru vyšlápnete už na přelomu prázdnin po dřevěné klikaté cestě, dolů si můžete užít 101 metrů dlouhý sešup tobogánem.

Adrenalin zažijete i na Bobové dráze nebo ve skvělém Lanovém parku. Pokud se ale raději držíte při zemi, můžete si půjčit vozítka segwaye. Milovníci kol letos jistě nevynechají oblíbené Single traily. To jsou jednosměrné cyklo trasy, které sjedete bez obav, že byste potkali někoho v protisměru. Tu s názvem Sloní trail zvládnou i ti nejmenší a všichni začínající cyklisté.

Objevovat krásy místní přírody samozřejmě můžete i pěšky. Romantickou procházku si zpříjemněte piknikem v trávě. Na ten nemusíte nic chystat, jednoduše si ho objednejte na hotelové recepci. Šéfkuchař vám připraví piknikový koš plný čerstvých dobrot a vy si ho jen donesete, kam se vám zalíbí.

Na návštěvu Mamutíkova vodního parku si vyhraďte alespoň jeden den. Park byl otevřen loni v červnu a děti i dospělí si ho hned zamilovali. I proto se letos v létě plánuje jeho rozšíření o další zábavné atrakce s vodou.

Už začátkem prázdnin pro vás resort otevře další ojedinělou novinku u nás, a to Lesní zážitkový park, který navazuje hned na Mamutíkův vodní park. Těšit se můžete na čtyři naprosto unikátní dřevěné domečky zavěšené mezi stromy. V domku Centrál se vyřádí spíše malé děti, v tom s názvem Herna najdete deskové hry, ve třetím budete luštit šifru a z chaloupky Rozhledna můžete pozorovat zvěř. U domečků jsou lanové žebříky, mosty, lezecké stěny, tobogány nebo třeba Liánová cesta. Ale dost už bylo nápovědy, Lesní zážitkový park musíte objevit sami!

Po tolika aktivitách možná budete potřebovat další dovolenou. Proto nezapomínejte ani na odpočinek, hodně spěte a užívejte si luxusní wellness v hotelu Vista. Speciální wellness program je připravený i pro děti, tak je můžete vzít také. Nebo je svěřte do rukou zkušených animátorů, kteří pro ně vždy mají připravený zábavný program. Ubytovat se můžete ve Wellness hotelu Vista nebo v přilehlých chatách a penzionech.

O výhodných pobytových balíčcích pro cyklisty, jogíny, zamilované nebo rodiny s dětmi si přečtěte na stránkách www.hotel-dolnimorava.cz. A když budete online, rovnou si na www.dolnimorava.cz zaregistrujte i výhodnou Resort Card. S tou máte až 50% slevu na různé aktivity.

Be Sociable, Share!