Spolehlivý spojenec proti pocení je v Česku. Oblíbená italská značka deodorantů Borotalco Original s unikátní přírodní složkou Microtalcum míří na tuzemský trh. Jemný mastkový prášek Microtalcum účinně pohlcuje pot, reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou. Deodoranty Borotalco Original navíc provoní pokožku nezaměnitelnou vůní klasického tělového pudru. V obchodech se všechny varianty deodorantu prodávají za doporučenou cenu od 109 Kč.

Podstatou deodorantů Borotalco je Microtalcum, jemně mletý prášek, který se vyrábí zpracováním přírodního mastku. Microtalcum má vynikající absorpční schopnosti, osvěžuje, zklidňuje a pomáhá udržet pokožku hladkou a suchou. Mastkový prášek má navíc jedinečnou a příjemnou vůni vhodnou pro muže i ženy. Deodoranty Borotalco Original poskytují až 48hodinovu ochranu před pocením, neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testovány.

Značka Borotalco si získala obdiv a uznání již před více než sto lety. „Kromě Itálie si získaly výrobky Borotalco příznivce i v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku. Věříme, že si optimální absorpční schopnosti a nezaměnitelnou vůni deodorantů Borotalco oblíbí také ženy a muži v České republice,“ řekl Pavel Kmínek, marketingový manažer značky Borotalco

Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878. V jedné malé lékárně ve Florencii vyvinul anglický lékárník Henry Roberts pudr Borotalco, jemný prášek z čistého přírodního mastku s nádhernou vůní. V roce 1904 byl uveden na italský trh a okamžitě se stal, díky všestrannému použití, jedním z nejoblíbenějších produktů osobní péče pro děti i dospělé. V devadesátých letech se klasický tělový pudr stal inspirací a základem dalších výrobků Borotalco s obsahem unikátního Microtalca.

Do řady deodorantů Borotalco Original patří sprej o objemu 150 ml, který je ideální k rovnoměrné aplikaci, tuhý 40ml deodorant zanechávající na pokožce příjemně suchý pocit a kuličkové balení o objemu 50 ml umožňující praktické nanesení. Všechny typy deodorantů Borotalco se prodávají za doporučenou cenu od 109 Kč.

Na českém trhu se objeví vedle řady deodorantů Borotalco Original také deodoranty Borotalco Invisible, které účinně působí proti vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavém oblečení.

Další informace najdete na www.borotalco.cz

Be Sociable, Share!