Jednou z nejpohodlnějších variant, jak provonit svůj domov, jsou vonné tyčinky. Vyzkoušejte ty v luxusních stojanech od Rituals, které se nemusí zapalovat. Jsou to vzácné dřeviny, které jsou ponořené do přírodního parfému, ze kterého nasávají vůni a rozšiřují ji po místnosti. Vůně vám vydrží nejméně tři měsíce. Do některých místností se hodí svěží eukalypt s rozmarýnem, jinde oceníte spíše myrhu a kardamomem. Ale záleží samozřejmě i na ročním období. Skvělou atmosféru vytvoří i vonné svíčky. U Rituals můžete vybírat z několika velikostí a samozřejmě vůní. Ty jsou vyvíjeny nejlepšími světovými tvůrci parfémů. Těšit se proto můžete na ne úplně tradiční kombinace jako je eukalypt s rozmarýnem, čerstvé fíky s copaibou nebo zelený kardamom.

 

 

 Aktuální ceny:

 Svíce Green Cardamom – Luxusní vonná svíce 360 g – 795 Kč

Svíce Black Oudh – Luxusní vonná svíce 360 g – 795 Kč

Svíce Under A Fig Tree – Očistná vonná svíce 290 g – 535 Kč

Svíce Spring Garden – Očistná vonná svíce 290 g – 535 Kč

XL svíce Sacred Fire – XL vonná svíce 1000 g – 1190 Kč

XL svíce Sweet Sunrise – Vitalizující vonná svíce 1000 g – 1190 Kč

Fresh Collection – Sada čtyř luxusních svící 70 g – 795 Kč

Rich Collection – Sada čtyř luxusních svící 70 g – 795 Kč

Hammam Secret – Stylové mini vonné tyčinky 50ml – 360 Kč

Pure Rose  – Vonné tyčinky 230 ml – 695 Kč

Under A Fig Tree – Vonné tyčinky 230 ml – 695 Kč

Holder Singapore – Stojan na vonné tyčinky – 725 Kč

Refill Hammam Secret – Náhradní náplň do vonných tyčinek – 630 Kč

 

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu novinky@rituals.cz.

Be Sociable, Share!