Poselstvím značky Beats by Dr.Dre je stylový poslech hudby v té nejlepší zvukové kvalitě a pokud možno všude, kde to jen jde. A se speciálním držákem Beats to jde i na kole! Pilulka Beats – malý reproduktor s vynikajícím výkonem a kvalitou zvuku dostal další skvělý doplněk, který ocení všichni čeští cyklisté. Speciální držák pilulek Beats se jednoduše připevní na řídítka nebo rám kola a přístup ke všem ovládacím prvkům zůstává zachován. Jakou hudbu si podle nálady zvolíte, je na vás, ale jasné je, že to teprve bude jízda!

Cena: 1.390 ,- Kč

K dostání v obchodech HTC store, Alza, Mall.cz, kasa.cz, czc.cz, iStyle, iWant, Qstore, iWorld, iSetos, Aaron.cz, Datart, Electro World

Sluchátka Beats by Dr.Dre jsou hitem po celém světě. Popularitu si získala díky vynikající kvalitě zvuku na profesionální úrovni a módním designem s pestrou škálou barev. Exkluzivním distributorem se v České republice stala společnost TCCM, která působí od roku 2007 ve více než 20 zemích střední a východní Evropy jako exkluzivní distributor HTC. Před dvěma lety rozšířila své portfolio o módní značky, kromě Beats jsou to doplňky Ozaki, Otter Box a CAT Phones. Gigant TCCM je partnerem desítek největších mobilních operátorů a distribučních a prodejních společností.

Be Sociable, Share!