Kolekce Sea Glass neboli Mořské sklo od firmy Skagen je opravdu podmanivá. Nyní Vám ji přinášejí Klenoty Aurum.

Sklo zasazené do šperků má připomínat omleté oblázky na mořském pobřeží poblíž městečka Skagen. Kolekce Signature je tedy opět inspirována přírodou a pro rok 2016 přináší sérii nádherných šperků, kde hlavní roli hraje sklo ve tvaru kruhu.

Art of Circle

Letní období přináší do našich životů zpět radost a naše mysl se znovu obrací k přírodě. Léto přichází po jaru, jaro po zimě. A je to právě tento nikdy nekončící cyklus, co dal vzniknout myšlence kruhu. Tento symbol pro nás také znamená kruh přátel či rodiny. A právě vaše nejbližší je ideální těmito šperky obdarovat. Dánský Skagen od Klenot Aurum.

 

Skagen: alternativou ke složitému světu  

Dánská krajina je jednoduchá, mrazivá, pustá, chladná a neskutečně přitažlivá. Stejně jako značka Skagen, která se přesně tímto designem inspiruje. Trvalé a přírodní materiály jako perly a mořské sklo, jednoduchost i vysoká řemeslnost. Funkčnost a praktičnost, která se snoubí s výjimečným citem pro moderní design.

Linie dánského pobřeží Severního moře a dun i strohost rybářských vesniček jako je Skagen– to vše v roce 1989 inspirovalo značku, která se nyní prodává ve více než 80 zemích světa.

Skagen – jednoduchost a vytříbenost jako protiklad k uspěchanému světu. Exkluzivně v Klenotech Aurum.

Be Sociable, Share!