Sotva se snědlo cukroví a odzdobily se stromečky, je tu zase jaro. Zima měla ale aspoň něco do sebe – brzké stmívání a olověná obloha skryje mnoho.  Prach a špína nejsou tolik vidět, ale s příchodem jarních slunečných dnů najednou objevíte na podlaze každé zapomenuté smítko. Nejefektivnějším řešením je vybrat si vhodného pomocníka, vyhrnout rukávy a pustit se do velkého jarního úklidu. Luxování je jedna z nejméně oblíbených činností snad v každé domácnosti, a proto je třeba si toto nucené zlo alespoň co nejvíce usnadnit. 

 

Sencor SVC 52x

Šikovný pomocník s ECO motorem

Vysoce účinný ECO motor splňuje evropské normy a menší příkon Vám ušetří spotřebu elektřiny. Vysavač je označen také energetickým štítkem, který Vám umožní zjistit i parametry jako hlučnost nebo třídu emisí prachu. Sací výkon 250W a univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem zbaví podlahu veškerých nečistot jako mávnutím kouzelného proutku.

Nemusíte se bát, že by vysavač na některá místa nedosáhl. Hliníková teleskopická trubice a pětimetrový přívodní kabel Vám zaručí akční radius až 7,5 metru. Samonavíjecí kabel je samozřejmostí, stejně jako termostat zabraňující přehřátí motoru. Díky pogumovaným kolům jsou chráněny i všechny typy podlah. Kromě kombinované kartáčové a štěrbinové hubice je přístroj vybaven i indikátorem naplnění sáčku na prach. Nemusíte už kontrolovat sáček při každém luxování, na nutnost výměny Vás upozorní vysavač sám. Vyberte si ze tří barevných variant (bílá, černá, zelená) a přivítejte doma nového člena domácnosti.

Další technické parametry:

Příkon 1600W

Sací výkon 250w

Hlučnost : 82 dB

Stupeň filtrace 5

Délka kabelu 5 m

Akční radius 7,5 m

Objem sáčku/nádoby 1,5 l

Výška 21 cm

Šířka 25,5 cm

Hloubka 34,5 cm

Barva: bílá, černá, zelená

Hmotnost: 3,6 cm

Doporučená prodejní cena bezsáčkového vysavače Sencor SVC 52x je 799 Kč s DPH.

 

Ruční akumulátorový vysavač Sencor SVC 190x

Máte pečlivě naklizeno, návštěva je na cestě a někdo nadrobil pod stůl? Zachrání vás ruční vysavač Sencor SVC 190B. Tento praktický vysavač je ideální k vysávání suchých i mokrých nečistot. Vydrží až 15 minut provozu bez dobíjení. Disponuje omyvatelným permanentním filtrem a indikátorem dobíjení baterií. Dobíjecí základnu s adaptérem je možné připevnit na stěnu.

Dodávané příslušenství: kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec
pro vysávání mokrých nečistot.

Doporučená prodejní cena ručního vysavače  Sencor SVC 190B je 399 Kč včetně DPH.

Další technické údaje:

Příkon: 45W

Hlučnost: 80 dB
NiMH baterie: 7,2V (6 x 1400 mAh)
Rozměry: (délka x hloubka x výška): 380 x 100 x 122 mm

 

Tyčový vysavač Sencor SVC 6301x

Tyčový vysavač Sencor SVC 6301VT je vybaven H.E.P.A filtrem a dvěma mikrofiltry. Sací výkon 200 W, nádoba na prach s objemem 1 litr a cyklonový filtrační systém zaručují efektivní úklid. Praktická je elektronická regulace sacího výkonu a osvětlení vysávané plochy. Délka přívodního kabelu je 5 m, takže bez problému dosáhnete s vysavačem v akčním rádiusu 5,5 m. Vysavač má univerzální podlahovou hubici s kovovou spodní plochou a výsuvným kartáčem. K pohodlnému luxování přispívá ergonomické držadlo.

Doporučená prodejní cena ručního vysavače  Sencor SVC 6301x  je 999  Kč včetně DPH

Další technické údaje:

Provoz na síť (napájení 230V)
Výkon: 1000W
Sací výkon: 200W
Hlučnost < 71 dB
Kapacita nádoby na prach 1,0 l
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 251 x 150 x 1145 mm
Hmotnost: 3,25 kg

 

Robotický vysavač Sencor SVC 9031x CLEENO

Pokud nemáte na luxování čas, pořiďte si robotický vysavač, který veškerou práci udělá efektivně za vás. Například Sencor SVC 9031x Cleeno zvládne uklidit plovoucí podlahy, PVC, parkety a koberce s krátkým vlasem. Čistící systém tvoří tři rotační kartáče – rotační turbokartáč, gumový rotační kartáč a postranní kartáček s dlouhými štětinami. Robot disponuje také UV lampou, která dezinfikuje podlahu. Vysavač kombinuje celkem 4 druhy pohybů: spirálovitý pohyb, náhodný směr, posun podél stěn a přímý pohyb. Díky nízké výšce se dostane pod standardní nábytek, a překoná překážky až do výšky 1,5 cm. Orientaci vysavače pomáhá protinárazové čelní čidlo. Praktický je časovač, kterým lze naprogramovat začátek vysávání na každý den v týdnu.

Doporučená prodejní cena robotického vysavače Sencor SVC 9031x Cleeno je 3 999 Kč včetně DPH.

Další technické údaje:

Příkon: 24 W

Sací výkon: 20 W

Doba provozu: až 120 minut na jedno nabití

Plné dobití: za cca 5 hodin

Rozměry (šířka x hloubka x výška): 320 x 320 x 87 mm

Objem nádoby na prach: 370 ml

Dobíjecí baterie: NiMH, 2200 mAh

Hmotnost vysavače: 3,2 kg

Hlučnost: < 55 dB

 

Wet & dry vysavač SVC3001 ORCA

Černožlutý sršáň, který zatočí s nepořádkem

Wet&Dry vysavač od Sencoru je stvořen pro universální úklid celého domu od půdy až po garáž.  Díky sacímu výkonu 250W a 5 stupňovému systému filtrace zlikviduje veškeré nečistoty včetně mokré špíny. Objem nádoby pro mokré vysávání je 16 litrů.

Vysavač je vybaven hliníkovou teleskopickou trubicí a jeho pětimetrový přívodní kabel mu umožňuje akční radius až 7,5 metru. Pogumovaná kola pro snazší manipulaci ochrání plovoucí podlahu před poškrábáním a univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem se postará o to, aby na podlaze nezůstalo ani smítko. Díky tepelné pojistce je přístroj chráněn před přehřátím a funkce Soft Start zabraňuje zase přetížení elektrické sítě při náběhu motoru. Kromě kartáčové a štěrbinové hubice se k vysavači dodávají i speciální typy na čalounění nebo vysávání vody.

Doporučená prodejní cena vysavače Sencor SVC 3001 ORCA je 2 199 Kč včetně DPH.

Další technické parametry:

Příkon 1400W

Sací výkon 250w

Hlučnost : <77dB

Stupeň filtrace 5

Délka kabelu 5 m

Akční radius 7,5 m

Objem sáčku/nádoby 30 l

Výška 49 cm

Šířka 37,4 cm

Hloubka 42,5 cm

Hmotnost: 7,9 cm

 

O značce Sencor:

Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, velkým světovým distributorem elektroniky. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.

Od samého počátku bylo hlavním posláním zn          ačky Sencor nabízet designové produkty, které splňují vysoké nároky zákazníků. V současnosti je sortiment Sencor zastoupen celkem v 6 skupinách: spotřební elektronika, potřeby pro domácnost, autoelektronika, výrobky pro zdraví a krásu, kuchyňské spotřebiče a kancelářská technika. Díky svěžímu vzhledu, dokonalé funkčnosti a kombinaci kvalitních materiálů a výrobních postupů přináší Sencor přesně to, co očekáváte. Užijte si zábavu, usnadněte si práci. Let’s live!

www.sencor.cz

Be Sociable, Share!