Znáte někoho, kdo by si v dětství nepřál svůj dům v korunách stromů, do kterého se zhoupne po liáně a opouští ho toboganem? Tým Relax & sport resortu Dolní Morava se rozhodl malým capartům i dospělým tenhle dětský sen splnit. Výsledkem bude už toto léto nově otevřený Lesní zážitkový park v Jeseníkách.

A jak to celé vypadá? Představte si hory, stromy a volnost. Představte si čtyři pohádkové domečky v různých výškách, z nichž každý ukrývá hry a zábavu pro jinou věkovou skupinu. Nejmladší kutilové, konstruktéři a kuchaři se vyřádí v chaloupce s názvem Chýše. Domeček Herna slouží jako prostor pro hru, experiment a vzdělávání dětí už od tří let. Starší děti určitě osloví Úkryt v divočině, kde se mohou seznámit s pravidly přežití v přírodě nebo se vydat po stopách dobrodruhů. Poslední a nejvyšší stromový dům nepůjde přehlédnout. Do sedmimetrové výšky vedou jen dvě cesty. Vybrat si můžete buď šplhací tunel, nebo lanový most, dolů se svezete obřím toboganem. Neméně zajímavé ale budou i cesty k ostatním domečkům. Čekají vás gumové závěsné chodníky, skákací bloky, pařezové cesty nebo třeba systém létajících lián. A ten stoprocentně nemůže vynechat nikdo, kdo viděl alespoň kousek z Tarzana. Ale adrenalinem po cestě to vůbec nekončí. V zásobě jsou ještě další  lákadla v podobě nejrůznějších kuličkových drah, zabudovaného telefonu či samostatně stojících houpacích herních prvků.

Lesní zážitkový park bude prostě hřiště v lese, kde se vyřádí všechny děti i dospělí. A kdyby vás napadlo, že je to super zábava na jedno víkendové odpoledne, rovnou na to zapomeňte. Ubytujte se v krásném Wellness hotelu Vista, přes den si užijte Lesní zážitkový park, pak si skočte do bezkonkurenčního Wellness světa na masáž nebo do sauny a celý den zakončete luxusní lokální gastronomií. Klidně svěřte děti na chvíli zdarma do péče zkušených animátorů. Ti pro ně mají připravený nabitý program, děti poznají nové kamarády a vy si o dovolené užijete zasloužený odpočinek.

Objednejte se na luxusní pedikúru, zaplavte si nebo jen zalezte s knížkou do postele. Hlavně si své volno dosyta užijte. Podrobnosti o všech novinkách, programech pro děti a výhodných ubytovacích balíčcích najdete na www.dolnimorava.cz.

Be Sociable, Share!