Čekáte miminko? Už si píšete seznam, co vše je nutné koupit do výbavičky? Od kočárku, přes postýlku, věci ke koupání, vybavení potřebné k přebalování, až po krmení. Jak jistě víte a také se všude dočtete, kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Začátek kojení nebývá snadný a mnoho žen jej vzdá. Aby jste předešla podobné situaci, připravte se na kojení už do předu.
Nejen dítě se při kojení musí cítit dobře, ale i kojící matka musí sedět pohodlně a cítit se dobře. Takové pohodlí Vám nabízí kojící podprsenka a kojící polštář.
V dnešní době se vyrábí mnoho různých a pěkných druhů podprsenek. Kojící podprsenka Vám umožní snadný přístup dítěte k prsu a to kdykoli. Kojící podprsenka Vás nikde nebude tlačit a mírný push-up efekt dodá Vašemu poprsí příjemný vzhled.
Kojící polštář využijete ještě před tím, než se Vám miminko narodí. Rostoucí bříško tlačí na páteř a na ostatní orgány a někdy je obtížné se vyspat. Kojící polštář Vám mírně nadzvedne bříško a tím uleví od tlaku. Polohování miminka při kojení pak bude snadné, díky kojícímu polštáři.
Jistě také myslíte na to, až se Vám dítě narodí. Dítě bude potřeba přenášet, nebo převážet. Novou velmi oblíbenou metodou nošení dětí je nosítko Manduca. Děti mají nošení velice rády, slyší tlukot Vašeho srdce a cítí Vaši vůni. Nosítko Manduca je vyrobeno tak, aby neomezovalo matku v činnosti a dítě se v něm cítilo dobře. Navíc nosítko Manduca Vám ušetří mnoho času a bude skvělým pomocníkem při péči o dítě.

Be Sociable, Share!