Le Petit Lourmarin je pravé provensálské mýdlo, vyráběné v centru malé obce v Luberon, Lourmarin. Ještě dnes se vše vyrábí podle tradice provensálské ruční výroby – „hand made“. Mýdla obsahují přírodní parfémy, které osvěží, dezinfikují a vyživují.

Vybírat si můžete ze třech kategorií: jemná vonná mýdla, peelingová mýdla a marseillská mýdla. Jemná vonná mýdla obsahují nejrůznější vůně květin, ovoce a ořechů. Díky svému pečlivě vybíranému složení blahodárně působí na vaši pokožku. Tato mýdla mají různé účinky, takže si můžete pořídit mýdlo vhodné přesně pro vaši pleť.

Rozmarýnové vám pomůže proti bolesti, fialkové zase v boji s problematickou pletí. Peelingová mýdla obsahují kousky ingrediencí, které pokožku šetrně zbavují odumřelých buněk. Najdete v nich nasekanou levanduli, pšeničné klíčky, meruňková jádra nebo třeba tymián. Marseillské mýdlo je symbolem oblasti Provence. Jedná se o skutečné domácí mýdlo, které můžete používat na tělo i prádlo.

Je vhodné i pro citlivou pokožku a je 100% biologicky odbouratelné. Mýdla Le Petit Lourmarin nejsou testována na zvířatech a neobsahují žádné konzervanty, parabeny ani barviva. Cena se pohybuje od příjemných 99 Kč. Pořídit si je můžete na webu www.luxurytable.cz. Nebo si přijďte přičichnout a vybrat podle vůně do obchodního domu Kotva v Praze.

Be Sociable, Share!