Melouny neodmyslitelně patří k létu a piknikům. Jsou zdravé, šťavnaté, osvěžující a rychle zaženou žízeň i ve velkých vedrech. Jejich jediná vada na kráse jsou černá, těžko rozkousatelná semínka. Tedy bývala. Melouny Bouquet ze Španělska chutnají pokaždé skvěle, a to hlavně díky tomu, že jsou bez pecek, a vy si tak můžete vychutnat jejich plnou chuť.

Melouny jsou velice oblíbené v létě jako skvělé osvěžení. Na rozdíl od různých zmrzlin a studených limonád, které na chvíli také osvěží, je meloun přímo nabitý vitamíny. Obsahuje vitamín A, C, B6, draslík, lykopen a další. Je navíc tvořen z více než 90 % vodou a neobsahuje žádné tuky ani cholesterol. Zároveň jsou melouny velkým pomocníkem při vyrovnávání optimálního pH v organismu. Překyselení organismu je totiž problém, se kterým se potýká až 80 % populace. Jedním z dalších benefitů bezpeckových melounů je, že při postupu křížení různých rostlin nebyla využita genetická modifikace.

Na melouny se můžete těšit hlavně v letních měsících, kdy jsou pro vás na několika místech v Praze a okolí nachystané ochutnávky. Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti melounů Bouquet a dejte si je v parcích, na koupalištích, na sportovních, dětských a kulturních akcích během května, června a července. Nebo si je můžete koupit v Kauflandu, Globusu a maloprodejnách po celé České republice. Cena se pohybuje mezi 34 Kč/kg a 12 Kč/kg, záleží, jestli je začátek nebo konec jejich sezony.

Bezpeckové melouny Bouquet si mohou zákazníci na celém světě vychutnávat už více než dvacet let. Do České republiky je přiváží společnost Anecoop, která je předním dodavatelem ovoce a zeleniny ze Španělska. Firma spolupracuje s více než 100 000 farmáři, jejichž produkty vyváží do více než 60 zemí světa.

Více informací včetně termínů letních akcí najdete na www.nejlepsimelouny.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/BOUQUETovoce.

Be Sociable, Share!