Velikonoce, které jsou tradičním křesťanským svátkem, jsou u nás brány spíše jako svátky jara. S tím souvisí i dekorování domovů, které na pár dní ožívají pestrými barvami a motivy roztomilých zajíčků. Značka Villeroy & Boch už tradičně přichystala novinky speciálně na toto roční období, takže se jimi můžete inspirovat.

Kolekce Easter Lights je letos bohatší o svícny a květináčky se zajíčky. Do svícnů se vejde čajová svíčka, květináčům zase bude nejlépe slušet řeřicha, kterou si pak můžete ustřihnout třeba na chleba s máslem.

Kolekce Spring Awakening je jako stvořená pro to, aby vám zpříjemnila každé jarní ráno. Najdete v ní roztomilé šálky s podšálky, máslenku, džbánky, šálky na vejce nebo třeba etažér. Celá je vyrobená z kvalitního porcelánu a pomalovaná jemnými jarními květy. Na webu www.luxurytable.cz kromě výše zmíněných kolekcí najdete na Velikonoce i tématické prostírky, běhouny a další dekorace, které rozsvítí celý váš domov. Pokud upřednostňujete kamenné obchody, zavítejte do obchodního domu Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

 

Kontakty:

www.luxurytable.cz

Prodejna Villeroy & Boch

Obchodní dům Kotva – 3. patro

Náměstí Republiky

Praha 1

TEL:  +420 702 044 022

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz

Be Sociable, Share!