Pečujte o své zdraví

V našem internetovém obchodu bychom vám rádi nabídli vše, co potřebujete pro své zdraví a svou energii. Mysleli jsme i na vaše domácí mazlíčky, kterým u nás můžete zakoupit například pamlsky. Měli byste vědět o tom, že v našem e-shopu nabízíme produkty, které jsou v naší zemi naprostou novinkou. Takovým příkladem je test značky Carci Reagent, který odhalí onkologické onemocnění. Jsme si totiž vědomi toho, že včasná diagnostika rakoviny je velmi důležitá pro její zdárnou léčbu. Dalšími produkty, které se u nás neprodávají dlouho, jsou NMN doplňky stravy. NMN je jedna z prvních látek na světě, u které bylo vědecky prokázáno, že zastavuje stárnutí a jeho viditelné známky.

Drogerie

Kromě zdravotnického materiálu a doplňků stravy patří do našeho nabízeného sortimentu také drogistické produkty. Ty zahrnují čisticí prostředky, úklidové pomůcky, mýdla, přípravky na praní a mnoho dalšího. Výhodou je, že si zboží jednoduše vložíte do virtuálního košíku a necháte přivézt až na vaši adresu, nemusíte tak nosit těžké tašky z obchodu.

Pro vaše mazlíčky

Pokud jste majiteli čtyřnohých kamarádů nebo ptactva či hmyzu, můžete díky našemu e-shopu potěšit i vaše zvířátka. Nabízíme různé pamlsky a konzervy pro pejsky i kočičky, hračky, krmivo a vitamíny pro papoušky, prostředky na péči o koně nebo krmivo pro hlodavce. Z naší pestré nabídky si zajisté vybere každý chovatel a milovník zvířat.

ECO výrobky

Naším sortimentem jsou také výrobky, které jsou šetrné k přírodě a co nejméně zatěžují životní prostředí. Veškeré naše ECO produkty jsou cenově dostupné, přitom velmi kvalitní. Jejich posláním je snížit negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidské zdraví. Příkladem ECO výrobku jsou dětské flísové pleny, které můžete po vyprání znovu použít. Nevyhazujete tak každý den množství plenek, jako je tomu u těch jednorázových. Díky tomu přispíváte k zachování přírody pro další generace.