Zajistěte svým dětem lepší budoucnost

Chcete pro své děti jenom to nejlepší? V tom případě jim dopřejte kvalitní vzdělání a zvyšte jejich šanci dostat se na střední školu, na kterou opravdu chtějí jít. Nechte je vyzkoušet si písemné testy a doplnit si potřebné znalosti.

Přijímačky nanečisto

Testy na přijímačky CERMAT jsou pro mnoho žáků pátých a devátých tříd příliš těžké, například z toho důvodu, že je základní škola nepřipraví na přijímací řízení dostatečně. Nyní ovšem máte možnost, respektive vaše děti, zkoušet si testy CERMAT nanečisto. Jak?

Vaše děti si přijímací zkoušky nanečisto mohou zkoušet každý den, dokud nebudou perfektně připravené. Tímto také získají náskok před konkurencí. Kde ale online testy sehnat? Podívejte se na stránky Doctrina – Přijímačky nanečisto. Zde si také můžete stáhnout aplikaci do mobilů s Android i iOS systémem.

Online výuka na každý den

V rámci přípravy na přijímací zkoušky vaše děti získají hned třicet šest testů nanečisto, stovky příkladů ve výukové aplikaci, detailní rozbory řešení a také porovnání s ostatními žáky. Největší výhodou je pro vaše děti ale to, že se mohou učit online a nemusejí vůbec nikam docházet.

Procvičí si český jazyk i matematiku

Online přípravka obsahuje i lekce s učiteli, přehledy výsledků pro rodiče a plných osmnáct týdnů intenzivní online přípravy. Jakmile si zakoupíte balíček k přijímacím zkouškám, budou vám nebo vašim dětem do mobilní aplikace každý den zasílány úlohy k procvičování. Čeká na ně čtrnáct testů z matematiky a čtrnáct z českého jazyka.

Chcete, aby vaše děti zvládly přijímačky z českého jazyka i matematiky? Předplaťte jim online zkoušky nanečisto s interaktivní výukou. Tak budete mít téměř stoprocentní jistotu, že se vaše děti dostanou na vysněnou střední školu.